Tom Cruise Uzayda Film çekecek

Tom cruise Uzayda Film çekecek

Dünyaca ünlü oyuncu Tom Cruise’nin uzayda film çekeceği iddialarını NASA doğrulayarak toplumda bir heyecana neden oldu. Tom Cruise ’den herhangi bir cevap gelmese de dünyanın bilim merkezinin NASA’nın yaptığı bu açıklama günün konusu olmuş durumda.

Tom Cruise uzayda film çekmek için uluslararası uzay istasyonuna gideceği söylenmekte. Elan Musk ve Amerikan uzay üssü dairesinin iş birliğiyle uzayda film çekmenin ilk adımını Tom Cruise ile atmak istiyorlar.

Dünyanın uzayda çekilecek bir film ile çalkalanmasının ardından NASA Başkanı ve Elan Musk açıklama yaptılar.  NASA başkanı Bridenstine “heyecanlıyız” derken Elan Musk ise “ çok eğlenceli olmalı” sözlerini kullandı.

Tom Cruise’nin uzayda film çekecek denmesiyle beraber NASA Başkanı  Jim Bridenstine twiiter üzerinden şu açıklamayı yaptı.

Yaptığı açıklama da “ NASA, uzay istasyonunda çekilecek film için Tom Cruise’la çalışma konusunda çok heyecanlı. NASA’nın iddialı planlarını gerçeğe dönüştürmek için yeni nesil mühendislere ve bilim insanlarına ilham vermek için popüler medyaya ihtiyacımız var.” Dedi ve Tom Cruise ile görüştüklerini belirtti.

Bu açıklamanın ardından Elan Musk “çok eğlenceli olmalı” sözüyle karşılık verdi.

Kariyeri süresince aksiyon filmlerinde rol almış olan Tom Cruise ise uzayda film yapılacağı konusunda herhangi bir açıklama yapmış değil.

İlginizi Çekebilir Göz Atın

Leave a Comment