Reptilian Irkı nedir?

Reptilian Irkı nedir?

Salgınları, savaşları, toplumsal düzeni yöneten bir ırk varsayıldığını düşünüyor muydunuz?
İşte o ırk reptilian ırkı. Komplo teorilerinden bir tanesi olan reptilian ırkı hakkında bugün sizleri bilgilendireceğiz.

Reptilian ırkları dünya dışı varlıkların dünyaya gelmesiyle insanlarla çiftleşmesi sonucu ortaya çıkan melez bir ırktır.

Reptilianların özellikleri?

Sürüngen bir yaratık olan bu ırk, 1.5 m ile 3.5 metre boylarına ulaşabilmektedir. Bu ırk yılan derisi gibi pullu bir görünüme sahip olmakla beraber yılanların gözüne benzer bir göz şekline sahiptirler.

Bu iddiaların sahibi eski futbolcu aynı zamanda spor muhabiri olan David Icke’dir. Neden diyecek olursanız 90 yılında bir kâhine gitmesiyle başlamıştır bu durum. Kâhinin David’e şifacı olduğunu söylemesiyle her şey bu güne kadar gelmiştir. David Icke 1991 yılında kendisinin Tanrının oğlunun olduğunu söylemiş olup dünyayı kimler ve nasıl yönetiyor sorusuna açıklık getirmeye çalışmıştır.

David Icke bu konu üzerine 20yi aşkın kitap yazmakla beraber çeşitli ülkelerde bu reptilian ırkları hakkında seminerler vermiştir. David Icke‘nin komplo teorilerindeki temel ilke dünyayı illuminati denen bir örgütün yönetmesiydi.

İlluminati üyelerinin reptilianlar dediği ırktan oluştuğunu öne süren David Icke dünyayı bu illuminatı adı altında yönettiklerini savunmaktadır.

Peki, bu melez ırk olan reptilianlar nerede ortaya çıkmıştır?

David Icke bu soruya da bir cevabı vardır bu reptilian ırkları dünyaya gelişi ve çoğalmaları Türkiye, Irak ve İran bölgelerinde olduğunu savunmaktadır. Buradan tüm dünyaya yayılmışlardır.

Reptilian ırkının amacı nedir?

David Icke’nin dediğine göre reptilian ırkı Dünyaya hâkim olmak için salgınlar savaşlar krizler oluşturarak insanlığın sonunu getirmeyi hedeflemektedir.

David Icke ’ye göre dünyanın gidişatını belirleyen bu ırktır. Ickenin dediğini baz alırsak korona virüsü de bu ırk tarafından ortaya atılmıştır.

Reptilian ırkı gelmiş geçmiş birçok dünya liderini de yönettiğini düşünülmektedir.

Başta Amerikan eski başkanı Bush ve oğlu olmak üzere birçok devlet büyüğünün bu ırka mensup olduğu söylenmektedir.

Peki sizin düşünceleriniz nedir bu konu hakkında?
Sizce reptilian ırkı var mıdır veya illuminati grubu var mıdır ?

İlginizi Çekebilir Göz Atın

One Thought to “Reptilian Irkı nedir?”

  1. Mehmet

    Bu gibi safsatalarla insanların akıllarıyla oynuyorlar. Böyle bir ırk yok. Yok sürüngenmiş falan filan. Bu dünya düzenini zenginlerin yönettiğini, dinlerin afyon olduğunu, komünizmin başaramadığını, anarşizmin başaracağını not düşüyorum.

Leave a Comment